TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW
adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW
adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW
adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW
adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW
adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW
adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW
adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW
adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW
adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW
Bluzë me mëngë të gjata për femra
Kodi i artikullit:
(H57330)
adidas

adidas Bluzë me mëngë të gjata W FI 3B CREW

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë