TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear Swoosh
Bluzë me mëngë të gjata për femra
Kodi i artikullit:
(DO7211-601)
NIKE

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear Swoosh

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Swoosh është bluzë për femra. Është e përbërë prej pambuku të hollë të butë që do t'ju japë rehati, ngrohtësi dhe butësi gjatë gjithë ditës. Qepjet e dyfishta në shpatulla dhe bel përmirësojnë konstruksionin për rehati të qëndrueshme. Llastikët në mëngë parandalojnë lëvizjet e padëshiruara. Nike Sportswear Swoosh është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive, sportive dhe një stil urban të veshjes, pavarësisht nëse jeni sportist apo thjesht e doni një stil të padiskutueshëm sportiv. Specifikimi: Bluzë për femra Logo Swoosh Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër Larje në lavatriçe.
Detaje

Nike Sportswear Swoosh është bluzë për femra. Është e përbërë prej pambuku të hollë të butë që do t'ju japë rehati, ngrohtësi dhe butësi gjatë gjithë ditës. Qepjet e dyfishta në shpatulla dhe bel përmirësojnë konstruksionin për rehati të qëndrueshme. Llastikët në mëngë parandalojnë lëvizjet e padëshiruara. Nike Sportswear Swoosh është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive, sportive dhe një stil urban të veshjes, pavarësisht nëse jeni sportist apo thjesht e doni një stil të padiskutueshëm sportiv.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Logo Swoosh
 • Përbërja: 80% pambuk dhe 20% poliestër
 • Larje në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë