TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear
Bluzë me mëngë të gjata për femra
Kodi i artikullit:
(CZ8336-610)
NIKE

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Sportswear

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear është një bluzë për femra që ju sjell rehati dhe pamje perfekte. Është shumë komode dhe praktike për përdorim të përditshëm. Pëlhura e butë është e lëmuar nga të dyja anët, ruan ngrohtësinë dhe sjell një pamje premium. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që vini në plan të parë komoditetin dhe një stil sportiv të veshjes. Specifikimi: Prerje standarde Përbërja: 76% pambuk, 24% poliestër .
Detaje

Nike Sportswear është një bluzë për femra që ju sjell rehati dhe pamje perfekte. Është shumë komode dhe praktike për përdorim të përditshëm. Pëlhura e butë është e lëmuar nga të dyja anët, ruan ngrohtësinë dhe sjell një pamje premium. Kjo bluzë është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që vini në plan të parë komoditetin dhe një stil sportiv të veshjes.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Përbërja: 76% pambuk, 24% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë