në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(BV6169-010)
NIKE

NIKE Bluzë Sportswear Essential

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
 • Univerzalno
  *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Essential është një bluzë për femra me mëngë të shkurtra, e përshtatshme për veshje të përditshme. Dizajni klasik sjell rehati shtesë për ju. Është e përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, i cili ofron një ndjenjë butësie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës. Logoja e famshme e Nike që bie në sy në pjesën e përparme thekson pamjen sportive. Ky model nuk duhet kurrsesi t'i mungojë garderobës tuaj sepse përshtatet lehtësisht në çdo kombinim veshjeje. Do të ndiheni rehat dhe komod gjatë gjithë ditës, pavarësisht aktiviteteve tuaja. Specifikim: T-shirt për femra Prerje standarde për rehati Larja e lejuar në lavatriçe Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Nike Sportswear Essential është një bluzë për femra me mëngë të shkurtra, e përshtatshme për veshje të përditshme. Dizajni klasik sjell rehati shtesë për ju. Është e përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, i cili ofron një ndjenjë butësie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës. Logoja e famshme e Nike që bie në sy në pjesën e përparme thekson pamjen sportive. Ky model nuk duhet kurrsesi t'i mungojë garderobës tuaj sepse përshtatet lehtësisht në çdo kombinim veshjeje. Do të ndiheni rehat dhe komod gjatë gjithë ditës, pavarësisht aktiviteteve tuaja.
Specifikim:

 • T-shirt për femra
 • Prerje standarde për rehati
 • Larja e lejuar në lavatriçe
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë