Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Nike Sportswear Essential
Kodi i artikullit: BV6169-010
Nike

Nike Sportswear Essential

Kodi i artikullit: BV6169-010
Nike Sportswear Essential është një bluzë për femra me mëngë të shkurtra, e përshtatshme për veshje të përditshme. Dizajni klasik sjell rehati shtesë për ju. Është e përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, i cili ofron një ndjenjë butësie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës. Logoja e famshme e Nike që bie në sy në pjesën e përparme thekson pamjen sportive. Ky model nuk duhet kurrsesi t'i mungojë garderobës tuaj sepse përshtatet lehtësisht në çdo kombinim veshjeje. Do të ndiheni rehat dhe komod gjatë gjithë ditës, pavarësisht aktiviteteve tuaja. Specifikim: T-shirt për femra Prerje standarde për rehati Larja e lejuar në lavatriçe Përbërja: 100% pambuk.
3.800 LEK
3.800 LEK
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • S
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Essential është një bluzë për femra me mëngë të shkurtra, e përshtatshme për veshje të përditshme. Dizajni klasik sjell rehati shtesë për ju. Është e përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, i cili ofron një ndjenjë butësie dhe komoditeti gjatë gjithë ditës. Logoja e famshme e Nike që bie në sy në pjesën e përparme thekson pamjen sportive. Ky model nuk duhet kurrsesi t'i mungojë garderobës tuaj sepse përshtatet lehtësisht në çdo kombinim veshjeje. Do të ndiheni rehat dhe komod gjatë gjithë ditës, pavarësisht aktiviteteve tuaja.
Specifikim:

 • T-shirt për femra
 • Prerje standarde për rehati
 • Larja e lejuar në lavatriçe
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë FZ4634-010
  Çmimi 5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluzë DX7902-126
  Çmimi 4.300 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluzë DX7902-113
  Çmimi 3.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FV4262-100
  Çmimi 5.300 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Sportswear Essential
  Bluzë
  Nike Sportswear Essential