TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë Running Top
NIKE Bluzë Running Top
NIKE Bluzë Running Top
NIKE Bluzë Running Top
NIKE Bluzë Running Top
NIKE Bluzë Running Top
NIKE Bluzë Running Top
NIKE Bluzë Running Top
Bluzë për meshkuj për vrapim
Kodi i artikullit:
(CU5992-010)
NIKE

NIKE Bluzë Running Top

Çmimi i mëparshëm
4.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.600 LEK
Çmimi me zbritje
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike DRI FIT MILER RUNN M është një bluzë për meshkuj nga koleksioni Wild Runn. Është e përbërë nga poliester i ricikluar dhe siguron komoditet perfekt. Detaje

Nike DRI FIT MILER RUNN M është një bluzë për meshkuj nga koleksioni Wild Runn.

Është e përbërë nga poliester i ricikluar dhe siguron komoditet perfekt.

Materiali me teknologjinë Dri-FIT largon lagështinë nga lëkura, kështu që edhe gjatë seksioneve ose stërvitjeve intensive ju ndiheni të thatë, të rehatshëm dhe të përqendruar në qëllimin tuaj.

Grafikët Nike theksojnë përkushtimin tuaj sportiv dhe pasionin e garës.

Elementet reflektuese mundësojnë vrapim më të sigurt gjatë natës.

Ne e duam vrapimin, vrapojmë gjithnjë e më shumë.

Specifikim:

 • Bluzë për meshkuj për vrapim
 • Mëngë të shkurtra
 • Prerje e rregullt
 • Teknologjia e tharjes së djersës Dri-FIT
 • Detaje reflektuese
 • Materiali: 100% poliester
 • Ngjyra: e zezë, argjend - detaje reflektuese
 • Kodi i artikullit: CU5992-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë DM4711-010
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë CZ9184-058
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë CU5992-657
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Ndihmë