TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë W NK SWOOSH RUN SS
NIKE Bluzë W NK SWOOSH RUN SS
NIKE Bluzë W NK SWOOSH RUN SS
NIKE Bluzë W NK SWOOSH RUN SS
Bluzë për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CU3237-010)
NIKE

NIKE Bluzë W NK SWOOSH RUN SS

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Swosh Run Top të përbëra nga material plotësisht i ri që është i lehtë dhe i freskët. Teknologjia e veçantë Dri-FIT ju siguron të qëndroni të thatë dhe të shijoni rehati. • Ngjyra: E zezë, e Bardhë • Përbërja: 100% poliester • Kodi i produktit: CU3237-010 .
Detaje

Nike Swosh Run Top të përbëra nga material plotësisht i ri që është i lehtë dhe i freskët. Teknologjia e veçantë Dri-FIT ju siguron të qëndroni të thatë dhe të shijoni rehati.

• Ngjyra: E zezë, e Bardhë

• Përbërja: 100% poliester

• Kodi i produktit: CU3237-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Swosh Run Top të përbëra nga material plotësisht i ri që është i lehtë dhe i freskët. Teknologjia e veçantë Dri-FIT ju siguron të qëndroni të thatë dhe të shijoni rehati.

• Ngjyra: E zezë, e Bardhë

• Përbërja: 100% poliester

• Kodi i produktit: CU3237-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë AJ8121-607
Nike W NK MILER TOP SS është një bluzë vrapimi për femra që ...
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë CZ9278-010
Nike W NK SWOOSH RUN TOP SS është një bluzë me mëngë të...
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë DC7594-010
Nike W NK ICON CLASH MILER TOP SS është një bluzë për femra me m&...
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë CZ9278-531
Nike Swoosh Run për femra për vrapim është menduar për të gj...
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Ndihmë