TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS
adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS
adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS
adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS
adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS
adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS
adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS
adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS
adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS
adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS
Bluzë për meshkuj për vrapim
Kodi i artikullit:
(GK3427)
adidas

adidas Bluzë HEAT.RDY SLVS

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Kanatjerja për meshkuj adidas HEAT.RDY SLEEVELESS MEN është ideale për ditët e nxehta të verës. Ju lejon ta vishni në palestër dhe të bëni stërvitjen tuaj të përditshme. Detaje

Kanatjerja për meshkuj adidas HEAT.RDY SLEEVELESS MEN është ideale për ditët e nxehta të verës.

Ju lejon ta vishni në palestër dhe të bëni stërvitjen tuaj të përditshme.

Gjithashtu është perfekte për të vrapuar jashtë.

Materiali i butë dhe ultra i hollë do të freskojë trupin tuaj kudo që të shkoni.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: rozë
 • Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar
 • Material i hollë, i butë
 • Kodi i artikullit: GK3427
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Kanatjerja për meshkuj adidas HEAT.RDY SLEEVELESS MEN është ideale për ditët e nxehta të verës.

Ju lejon ta vishni në palestër dhe të bëni stërvitjen tuaj të përditshme.

Gjithashtu është perfekte për të vrapuar jashtë.

Materiali i butë dhe ultra i hollë do të freskojë trupin tuaj kudo që të shkoni.

SPECIFIKIM:

 • Ngjyra: rozë
 • Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar
 • Material i hollë, i butë
 • Kodi i artikullit: GK3427
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FS9752
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FM6214
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë GC7872
Është e përbërë nga materiale të ricikluara si pjesë e ...
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FS9799
Është e përbërë nga materiale të ricikluara si pjesë e ...
4.400 LEK
Ndihmë