TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë M NSW TEE PRINTED AOP HBR
NIKE Bluzë M NSW TEE PRINTED AOP HBR
NIKE Bluzë M NSW TEE PRINTED AOP HBR
NIKE Bluzë M NSW TEE PRINTED AOP HBR
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DA0218-100)
NIKE

NIKE Bluzë M NSW TEE PRINTED AOP HBR

Shijoni stërvitjen ose shëtitjet pranverore me modelet e reja në Sport Vision! Modelet më të fundit të atleteve dhe veshjeve nga ky koleksion janë të pashmangshme këtë sezon.

Çmimi i mëparshëm
4.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.600 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza me mëngë të shkurtra për meshkuj Nike NSW All Over Print me mëngë të shkurtra kombinon komoditetin dhe dizajnin perfekt për t'ju dhënë një pamje sportive të përshtatshme për çdo ditë. Detaje

Bluza me mëngë të shkurtra për meshkuj Nike NSW All Over Print me mëngë të shkurtra kombinon komoditetin dhe dizajnin perfekt për t'ju dhënë një pamje sportive të përshtatshme për çdo ditë.

Pambuku tepër i butë dhe prerja e thjeshtë e kësaj bluze e bëjnë atë të përshtatshme për veshjet e përditshme.

Specifikim:

• Dekolte të rrumbullakët

• Materiali: 100% pambuk

• Ngjyra: E Bardhë

• Kodi i artikullit: DA0218-100

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza me mëngë të shkurtra për meshkuj Nike NSW All Over Print me mëngë të shkurtra kombinon komoditetin dhe dizajnin perfekt për t'ju dhënë një pamje sportive të përshtatshme për çdo ditë.

Pambuku tepër i butë dhe prerja e thjeshtë e kësaj bluze e bëjnë atë të përshtatshme për veshjet e përditshme.

Specifikim:

• Dekolte të rrumbullakët

• Materiali: 100% pambuk

• Ngjyra: E Bardhë

• Kodi i artikullit: DA0218-100

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë