TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(CZ8612-010)
NIKE

NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.600 LEK
Çmimi me zbritje
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza Nike W NSW Heritage SS Top HBR është një kombinim i një stili ikonik nga e kaluara dhe grafikës moderne, e cila i bën homazhe trashëgimisë sportive të Nike. Detaje

Bluza Nike W NSW Heritage SS Top HBR është një kombinim i një stili ikonik nga e kaluara dhe grafikës moderne, e cila i bën homazhe trashëgimisë sportive të Nike.

Prerja e rehatshme siguron lehtësi dhe komoditet në veshien e përditshëm, ndërsa pëlhura e lehtë prej pambuku e bën atë shumë të rehatshme.

Dizajni konciz dhe linja e thjeshtë e bëjnë atë të lehtë për t’u kombinuar.

Specifikim:

• Prerje standarte

• Mëngë të shkurtra

• Jakë e rrumbullakët

• Materiali: 100% pambuk

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: CZ8612-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC SHORT SLEEVE TOP
PROD_BRNDMARKDESC HERITAGE ESSENTIALS
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj T-SHIRT
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza Nike W NSW Heritage SS Top HBR është një kombinim i një stili ikonik nga e kaluara dhe grafikës moderne, e cila i bën homazhe trashëgimisë sportive të Nike.

Prerja e rehatshme siguron lehtësi dhe komoditet në veshien e përditshëm, ndërsa pëlhura e lehtë prej pambuku e bën atë shumë të rehatshme.

Dizajni konciz dhe linja e thjeshtë e bëjnë atë të lehtë për t’u kombinuar.

Specifikim:

• Prerje standarte

• Mëngë të shkurtra

• Jakë e rrumbullakët

• Materiali: 100% pambuk

• Ngjyra: E zezë

• Kodi i artikullit: CZ8612-010

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC SHORT SLEEVE TOP
PROD_BRNDMARKDESC HERITAGE ESSENTIALS
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
Shkruaj T-SHIRT
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë