TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(CZ8612-808)
NIKE

NIKE Bluzë W NSW HERITAGE SS TOP HBR

Çmimi i mëparshëm
4.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.600 LEK
Çmimi me zbritje
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza Nike W NSW Heritage SS Top HBR është një ndërthurje e një stili ikonik nga e kaluara dhe grafikës moderne, e cila i bën homazhe trashëgimisë sportive të Nike. Detaje

Bluza Nike W NSW Heritage SS Top HBR është një ndërthurje e një stili ikonik nga e kaluara dhe grafikës moderne, e cila i bën homazhe trashëgimisë sportive të Nike.

Prerja e rehatshme siguron lehtësi dhe komoditet në veshjen e përditshme, ndërsa pëlhura e lehtë prej pambuku e bën atë shumë komode gjatë ditës.

Dizajni konciz dhe linja e thjeshtë e bëjnë atë perfekte për t’u kombinuar, pavarësisht nëse preferoni një stil sportiv, rastësor apo urban.

Specifikim:

 • Prerje e rehatshme
 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë e rrumbullakët
 • Kodi i artikullit: CZ8612-808
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza Nike W NSW Heritage SS Top HBR është një ndërthurje e një stili ikonik nga e kaluara dhe grafikës moderne, e cila i bën homazhe trashëgimisë sportive të Nike.

Prerja e rehatshme siguron lehtësi dhe komoditet në veshjen e përditshme, ndërsa pëlhura e lehtë prej pambuku e bën atë shumë komode gjatë ditës.

Dizajni konciz dhe linja e thjeshtë e bëjnë atë perfekte për t’u kombinuar, pavarësisht nëse preferoni një stil sportiv, rastësor apo urban.

Specifikim:

 • Prerje e rehatshme
 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë e rrumbullakët
 • Kodi i artikullit: CZ8612-808
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë DD9691-685
4.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë CV9156-100
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë CV9156-010
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Bluzë CZ8612-531
Bluza Nike W NSW Heritage SS Top HBR është një ndërthurje e një s...
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Ndihmë