TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë Dri-Fit
NIKE Bluzë Dri-Fit
NIKE Bluzë Dri-Fit
NIKE Bluzë Dri-Fit
NIKE Bluzë Dri-Fit
NIKE Bluzë Dri-Fit
NIKE Bluzë Dri-Fit
NIKE Bluzë Dri-Fit
Bluzë për meshkuj për vrapim
Kodi i artikullit:
(CZ9184-013)
NIKE

NIKE Bluzë Dri-Fit

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Duke kombinuar një dizajn klasik me një pëlhurë që thahet shpejt, bluza e vrapimit për meshkuj Nike Dri-FIT Rise 365 SS është e lehtë dhe e butë, me rehati perfekte. Teknologjia Dri-FIT heq shpejt lagështinë nga lëkura juaj për të qëndruar të thatë dhe të fokusuar në çdo kohë. Vishni këtë bluzë për meshkuj M NK DF RISE 365 SS dhe shijoni aktivitetet tuaja. Specifikimi: Mëngë të shkurtra Teknologjia Dri-Fit Ngjyra: e zezë Kodi I produktit: CZ9184-013 .
Detaje

Duke kombinuar një dizajn klasik me një pëlhurë që thahet shpejt, bluza e vrapimit për meshkuj Nike Dri-FIT Rise 365 SS është e lehtë dhe e butë, me rehati perfekte. Teknologjia Dri-FIT heq shpejt lagështinë nga lëkura juaj për të qëndruar të thatë dhe të fokusuar në çdo kohë. Vishni këtë bluzë për meshkuj M NK DF RISE 365 SS dhe shijoni aktivitetet tuaja.
Specifikimi:

 • Mëngë të shkurtra
 • Teknologjia Dri-Fit
 • Ngjyra: e zezë
 • Kodi I produktit: CZ9184-013

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë DM4711-010
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë CZ9184-058
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë CU5992-657
  3.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  4.600 LEK
  Ndihmë