TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë M NSW TEE STMT GX
NIKE Bluzë M NSW TEE STMT GX
NIKE Bluzë M NSW TEE STMT GX
NIKE Bluzë M NSW TEE STMT GX
NIKE Bluzë M NSW TEE STMT GX
NIKE Bluzë M NSW TEE STMT GX
NIKE Bluzë M NSW TEE STMT GX
NIKE Bluzë M NSW TEE STMT GX
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DD3349-100)
NIKE

NIKE Bluzë M NSW TEE STMT GX

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Tregojuni të gjithëve se cili është i preferuari juaj absolut i stilit urban mebluzën për meshkuj Nike Sportswear. Ajo u krijua për një rutinë të përditshme dinamike plot ngjarje spontane dhe sfida të paplanifikuara. E rehatshme dhe e lehtë për tu veshur, kjo bluzë me mëngë të shkurtra është epërbërë prej pëlhure pambuku të butë dhe të rehatshme. Logoja e madhe Swoosh merr vëmëndje, ndërsa detajet grafike kontribuojnë në një pamje unike dhe efektive. Shijoni komoditetin gjatë gjithë ditës dhe stilin unik që vjen nga koleksioni legjendar i veshjeve sportive Nike. Specifikim: • Bluzë për meshkuj • Prerje standarte • Mëngë të shkurtra • Logo e madhe Swoosh • Përbërja: 100% pambuk .
Detaje

Tregojuni të gjithëve se cili është i preferuari juaj absolut i stilit urban mebluzën për meshkuj Nike Sportswear.

Ajo u krijua për një rutinë të përditshme dinamike plot ngjarje spontane dhe sfida të paplanifikuara.

E rehatshme dhe e lehtë për tu veshur, kjo bluzë me mëngë të shkurtra është epërbërë prej pëlhure pambuku të butë dhe të rehatshme.

Logoja e madhe Swoosh merr vëmëndje, ndërsa detajet grafike kontribuojnë në një pamje unike dhe efektive.

Shijoni komoditetin gjatë gjithë ditës dhe stilin unik që vjen nga koleksioni legjendar i veshjeve sportive Nike.

Specifikim:

• Bluzë për meshkuj

• Prerje standarte

• Mëngë të shkurtra

• Logo e madhe Swoosh

• Përbërja: 100% pambuk

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Tregojuni të gjithëve se cili është i preferuari juaj absolut i stilit urban mebluzën për meshkuj Nike Sportswear.

Ajo u krijua për një rutinë të përditshme dinamike plot ngjarje spontane dhe sfida të paplanifikuara.

E rehatshme dhe e lehtë për tu veshur, kjo bluzë me mëngë të shkurtra është epërbërë prej pëlhure pambuku të butë dhe të rehatshme.

Logoja e madhe Swoosh merr vëmëndje, ndërsa detajet grafike kontribuojnë në një pamje unike dhe efektive.

Shijoni komoditetin gjatë gjithë ditës dhe stilin unik që vjen nga koleksioni legjendar i veshjeve sportive Nike.

Specifikim:

• Bluzë për meshkuj

• Prerje standarte

• Mëngë të shkurtra

• Logo e madhe Swoosh

• Përbërja: 100% pambuk

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë