TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë M NP DF NPC BURNOUT SS TOP 2.0
NIKE Bluzë M NP DF NPC BURNOUT SS TOP 2.0
NIKE Bluzë M NP DF NPC BURNOUT SS TOP 2.0
NIKE Bluzë M NP DF NPC BURNOUT SS TOP 2.0
NIKE Bluzë M NP DF NPC BURNOUT SS TOP 2.0
NIKE Bluzë M NP DF NPC BURNOUT SS TOP 2.0
NIKE Bluzë M NP DF NPC BURNOUT SS TOP 2.0
NIKE Bluzë M NP DF NPC BURNOUT SS TOP 2.0
Bluzë për stërvitje për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DD1828-690)
NIKE

NIKE Bluzë M NP DF NPC BURNOUT SS TOP 2.0

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë