TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluzë OWN THE RUN
adidas Bluzë OWN THE RUN
adidas Bluzë OWN THE RUN
adidas Bluzë OWN THE RUN
adidas Bluzë OWN THE RUN
adidas Bluzë OWN THE RUN
adidas Bluzë OWN THE RUN
adidas Bluzë OWN THE RUN
adidas Bluzë OWN THE RUN
adidas Bluzë OWN THE RUN
Bluzë për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(H30044)
adidas

adidas Bluzë OWN THE RUN

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Në bluzën për femra adidas OWN THE RUN, çdo kilometër është i rëndësishëm, sepse jeni një hap më afër arritjes së qëllimit tuaj. Kur të filloni të vraponi, mos mendoni për shqetësimet, por vazhdoni më tej me këtë bluzë adidas të përbërë nga pëlhurë e lehtë që ajroset lehtë. Teknologjia AEROREADY ka aftësinë të thithë djersën nga lëkura dhe kështu të sigurojë një ndjenjë thatësie dhe rehati. Detajet reflektuese sigurojnë shikueshmëri më të mirë në pistë, veçanërisht në kushtet e vrapimit gjatë natës. Kjo bluzë është e përbërë me materiale të ricikluara me performancë të lartë Pimegreen, si pjesë e ambicies së adidas për t'i dhënë fund përdorimit të mbeturinave plastike. Specifikim: Bluzë për femra Detajet reflektuese Teknologjia AEROREADY Përbërja: 100% poliestër Ngjyra: e kuqe .
Detaje

Në bluzën për femra adidas OWN THE RUN, çdo kilometër është i rëndësishëm, sepse jeni një hap më afër arritjes së qëllimit tuaj.

Kur të filloni të vraponi, mos mendoni për shqetësimet, por vazhdoni më tej me këtë bluzë adidas të përbërë nga pëlhurë e lehtë që ajroset lehtë.

Teknologjia AEROREADY ka aftësinë të thithë djersën nga lëkura dhe kështu të sigurojë një ndjenjë thatësie dhe rehati.

Detajet reflektuese sigurojnë shikueshmëri më të mirë në pistë, veçanërisht në kushtet e vrapimit gjatë natës.

Kjo bluzë është e përbërë me materiale të ricikluara me performancë të lartë Pimegreen, si pjesë e ambicies së adidas për t'i dhënë fund përdorimit të mbeturinave plastike.

Specifikim:

  • Bluzë për femra
  • Detajet reflektuese
  • Teknologjia AEROREADY
  • Përbërja: 100% poliestër
  • Ngjyra: e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë HC1749
3.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë FS9830
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
adidas TANI RUN TEE do t'ju motivojë. Kjo bluzë, e cila është shum...
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Ndihmë