në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte Girls Power
Produkte Girls Power
Produkte Girls Power
Produkte Girls Power
Produkte Girls Power
Produkte Girls Power
Produkte Girls Power
Produkte Girls Power
Produkte Girls Power
Produkte Girls Power
Kodi i artikullit:
(HA4029)

Produkte Girls Power

  • 9-10Y
  • 11-12Y
  • 13-14Y
  • 14-15Y
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
adidas GIRLS POWER është një bluzë me mëngë të shkurtra për vajza. Nëse aktiviteti fizik është pjesë e pandashme e përditshmërisë së fëmijëve tuaj ky model me dizajnin modern do t’i motivojë ato të tregojnë shpirtin e tyre sportiv. Logoja Badge of Sport kompleton pamjen tërheqëse të kësaj bluzeje. Ky model është i përbërë nga material pambuku i butë i cili kontribuon në rehati gjatë lojës. Specifikimi: • Bluzë për fëmijë• Prerje e ngushtë • Përbërja: 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar.
Detaje

adidas GIRLS POWER është një bluzë me mëngë të shkurtra për vajza. Nëse aktiviteti fizik është pjesë e pandashme e përditshmërisë së fëmijëve tuaj ky model me dizajnin modern do t’i motivojë ato të tregojnë shpirtin e tyre sportiv. Logoja Badge of Sport kompleton pamjen tërheqëse të kësaj bluzeje. Ky model është i përbërë nga material pambuku i butë i cili kontribuon në rehati gjatë lojës.
Specifikimi:
• Bluzë për fëmijë
• Prerje e ngushtë
• Përbërja: 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Koleksion Sportswear
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë