TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+
NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+
NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+
NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+
NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+
NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+
NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+
NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+
NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+
NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM6377-010)
NIKE

NIKE Bluzë Sportswear Sport Essentials+

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Me një prerje klasike, prej pëlhure të rehatshme pambuku, bluza Nike Sportswear Sport Essentials + për meshkuj ofron një rehati perfekte. për çdo ditë kjo bluzë mund të kombinohet lehtësisht me një stil sportiv ose më casual. Logot e në pjesën e përparme dhe të pasme ofrojnë një pamje moderne. Specifikimi: Modeli: Prerje standarte Mëngë të shkurtra Përbërja: 50% pambuk, 50% poliester.
Detaje

Me një prerje klasike, prej pëlhure të rehatshme pambuku, bluza Nike Sportswear Sport Essentials + për meshkuj ofron një rehati perfekte. për çdo ditë kjo bluzë mund të kombinohet lehtësisht me një stil sportiv ose më casual. Logot e në pjesën e përparme dhe të pasme ofrojnë një pamje moderne.
Specifikimi:

 • Modeli: Prerje standarte
 • Mëngë të shkurtra
 • Përbërja: 50% pambuk, 50% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë