TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
NIKE Bluzë Sportswear Essential
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(BV6169-610)
NIKE

NIKE Bluzë Sportswear Essential

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra Nike Sportswear Essential është e lehtë dhe e rehatshme, ideale për veshje të përditshme. Është e përbërë prej pëlhure pambuku të butë dhe me një prerje standarde, gjë që e bën atë zgjedhjen perfekte për çdo ditë. Ka në pjesën e përparme logon klasike të NIke, e cila flet për origjinalitetin e saj dhe përkushtimin tuaj sportiv. Shijoni dizajnin dallues dhe komoditetin perfekt të kësaj bluze Nike. Specifikimi: Bluzë për femra Logo Nike Prerje standarde Përbërja: Pambuk 80% dhe poliestër 20% .
Detaje

Bluza për femra Nike Sportswear Essential është e lehtë dhe e rehatshme, ideale për veshje të përditshme. Është e përbërë prej pëlhure pambuku të butë dhe me një prerje standarde, gjë që e bën atë zgjedhjen perfekte për çdo ditë. Ka në pjesën e përparme logon klasike të NIke, e cila flet për origjinalitetin e saj dhe përkushtimin tuaj sportiv. Shijoni dizajnin dallues dhe komoditetin perfekt të kësaj bluze Nike.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Logo Nike
 • Prerje standarde
 • Përbërja: Pambuk 80% dhe poliestër 20%

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë