TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë Sportswear
NIKE Bluzë Sportswear
NIKE Bluzë Sportswear
NIKE Bluzë Sportswear
NIKE Bluzë Sportswear
NIKE Bluzë Sportswear
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DQ1112-010)
NIKE

NIKE Bluzë Sportswear

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
E përbërë nga pambuku i lehtë, bluza për meshkuj Nike Sportswear ka mëngë të shkurtra për t'ju ofruar një ndjesi freskie në ditët e nxehta të verës. Prerja e saj do t'ju ofrojë rehati të plotë dhe hapësirë të mjaftueshme, dhe pëlhura e butë do të jetë tepër e butë në kontakt me lëkurën. Qëllimi kryesor i kësaj bluze është komoditeti i pakrahasueshëm me një pamje “Nike”.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Larje në lavatriçe Materiali: 100% pambuk.
Detaje

E përbërë nga pambuku i lehtë, bluza për meshkuj Nike Sportswear ka mëngë të shkurtra për t'ju ofruar një ndjesi freskie në ditët e nxehta të verës. Prerja e saj do t'ju ofrojë rehati të plotë dhe hapësirë të mjaftueshme, dhe pëlhura e butë do të jetë tepër e butë në kontakt me lëkurën. Qëllimi kryesor i kësaj bluze është komoditeti i pakrahasueshëm me një pamje “Nike”.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Larje në lavatriçe
 • Materiali: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë