TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë SPORTSWEAR
NIKE Bluzë SPORTSWEAR
NIKE Bluzë SPORTSWEAR
NIKE Bluzë SPORTSWEAR
NIKE Bluzë SPORTSWEAR
NIKE Bluzë SPORTSWEAR
NIKE Bluzë SPORTSWEAR
NIKE Bluzë SPORTSWEAR
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(DV0335-100)
NIKE

NIKE Bluzë SPORTSWEAR

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • Univerzalno
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike SPORTSWEAR është një bluzë për femra, e krijuar për kënaqësinë tuaj sportive gjatë gjithë ditës. Është prej pambuku i lehtë, i rehatshëm që do t'ju lejojë të ndiheni rehat dhe komod gjatë gjithë ditës. Materiali i lehtë pambuku dhe prerja klasike do të kontribuojnë në disponimin tuaj më të mirë gjatë ditëve të nxehta të verës. Bluza është me mëngë të shkurtra me jakë të përforcuar që parandalon tërheqjen e saj. Grafikat Nike në gjoks theksojnë qartë stilin tuaj sportiv. Do ta përshtatni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj dhe ngjyrat e ndryshme të logos rrisin numrin e kombinimeve të veshjeve. Vishni këtë bluzë Nike dhe shkëlqeni ndërsa ecni në rrugët e qytetit.Specifikimi: T-shirt për femra Mëngë të shkurtra Jakë e përforcuar Përbërja: 100% pambuk Grafika Nike Prerje standarde.
Detaje

Nike SPORTSWEAR është një bluzë për femra, e krijuar për kënaqësinë tuaj sportive gjatë gjithë ditës. Është prej pambuku i lehtë, i rehatshëm që do t'ju lejojë të ndiheni rehat dhe komod gjatë gjithë ditës. Materiali i lehtë pambuku dhe prerja klasike do të kontribuojnë në disponimin tuaj më të mirë gjatë ditëve të nxehta të verës. Bluza është me mëngë të shkurtra me jakë të përforcuar që parandalon tërheqjen e saj. Grafikat Nike në gjoks theksojnë qartë stilin tuaj sportiv. Do ta përshtatni lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës tuaj dhe ngjyrat e ndryshme të logos rrisin numrin e kombinimeve të veshjeve. Vishni këtë bluzë Nike dhe shkëlqeni ndërsa ecni në rrugët e qytetit.
Specifikimi:

 • T-shirt për femra
 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë e përforcuar
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Grafika Nike
 • Prerje standarde

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Univerzalno
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë DV0335-693
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë DV0335-010
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Ndihmë