TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë RUN DIVISION MILER GX
NIKE Bluzë RUN DIVISION MILER GX
NIKE Bluzë RUN DIVISION MILER GX
NIKE Bluzë RUN DIVISION MILER GX
NIKE Bluzë RUN DIVISION MILER GX
NIKE Bluzë RUN DIVISION MILER GX
NIKE Bluzë RUN DIVISION MILER GX
NIKE Bluzë RUN DIVISION MILER GX
Bluzë për meshkuj për vrapim
Kodi i artikullit:
(DM4711-010)
NIKE

NIKE Bluzë RUN DIVISION MILER GX

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • Univerzalno ONE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
E krijuar për vrapime të shpejta gjatë ditës, bluza për meshkuj Nike Dri-FIT UV Run Division Miler ofron funksionalitet pa sakrifikuar stilin. Dizajni i ajrosjes me mbrojtje UV është krijuar për të gjitha performancat dhe nivelet e vrapuesve. Teknologjia Dri-FIT heq shpejt djersën për ta mbajtur atë të thatë dhe të freskët. Specifikimi: Teknologjia Dri-FIT Elemente reflektues Mbrojtja nga UV Larje në lavatriçe Përbërja: 100% poliestër.
Detaje

E krijuar për vrapime të shpejta gjatë ditës, bluza për meshkuj Nike Dri-FIT UV Run Division Miler ofron funksionalitet pa sakrifikuar stilin. Dizajni i ajrosjes me mbrojtje UV është krijuar për të gjitha performancat dhe nivelet e vrapuesve. Teknologjia Dri-FIT heq shpejt djersën për ta mbajtur atë të thatë dhe të freskët.
Specifikimi:

 • Teknologjia Dri-FIT
 • Elemente reflektues
 • Mbrojtja nga UV
 • Larje në lavatriçe
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Univerzalno ONE
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë