TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë G NSW TEE SCOOP MANGA AIR
NIKE Bluzë G NSW TEE SCOOP MANGA AIR
NIKE Bluzë G NSW TEE SCOOP MANGA AIR
NIKE Bluzë G NSW TEE SCOOP MANGA AIR
NIKE Bluzë G NSW TEE SCOOP MANGA AIR
NIKE Bluzë G NSW TEE SCOOP MANGA AIR
Bluzë për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DQ4380-100)
NIKE

NIKE Bluzë G NSW TEE SCOOP MANGA AIR

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S 9-10Y
 • M 11-12Y
 • L 12-13Y
 • XL 14-15Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear është një bluzë për fëmijë. Nxirrni në pah heroinën tuaj të brendshme me këtë bluzë Nike të frymëzuar nga Mango. Është prej pambuku të butë dhe ju ofron atë ndjesinë e njohur dhe komode të bluzës tuaj të preferuar për çdo ditë. Prerja klasike ju jep hapësirë të mjaftueshme për lëvizje të lehtë pa krijuar një pamje të gjerë.Specifikimi: Bluza për fëmijë Modeli: Përshtatje standarde Material: 50-100% pambuk / 0-50% poliester.
Detaje

Nike Sportswear është një bluzë për fëmijë. Nxirrni në pah heroinën tuaj të brendshme me këtë bluzë Nike të frymëzuar nga Mango. Është prej pambuku të butë dhe ju ofron atë ndjesinë e njohur dhe komode të bluzës tuaj të preferuar për çdo ditë. Prerja klasike ju jep hapësirë të mjaftueshme për lëvizje të lehtë pa krijuar një pamje të gjerë.
Specifikimi:

 • Bluza për fëmijë
 • Modeli: Përshtatje standarde
 • Material: 50-100% pambuk / 0-50% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë vajza
  Masa Masa EU Masa në cm
  S 9-10Y
  M 11-12Y
  L 12-13Y
  XL 14-15Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë DA6925-603
  2.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  3.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë AR5088-112
  2.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  3.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë AR5088-010
  Bluza për fëmijë Nike Sportswear është krijuar për të t...
  2.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  3.000 LEK
  Ndihmë