në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluzë Active Pack Printed
NIKE Bluzë Active Pack Printed
NIKE Bluzë Active Pack Printed
NIKE Bluzë Active Pack Printed
NIKE Bluzë Active Pack Printed
NIKE Bluzë Active Pack Printed
Bluzë për fëmijë
Kodi i artikullit:
(86K547-023)
NIKE

NIKE Bluzë Active Pack Printed

Çmimi i mëparshëm
2.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 5-6Y
 • 3-4Y
 • 4-5Y
 • 6-7Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Vogëlushi juaj do ta pëlqejë bluzën NIKE ACTIVE PACK për djem të vegjël. Kjo bluzë me mëngë të shkurtra është e përbërë nga një pëlhurë e rehatshme triko, kështu që do të jetë e rehatshme për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Specifikimi: Bluzë Lifstyle për djem të vegjël Mëngë të shkurtra Përbërja: 60% pambuk, 40% poliestër Mirëmbajtja: Lahet në lavatriçe.
Detaje

Vogëlushi juaj do ta pëlqejë bluzën NIKE ACTIVE PACK për djem të vegjël. Kjo bluzë me mëngë të shkurtra është e përbërë nga një pëlhurë e rehatshme triko, kështu që do të jetë e rehatshme për t'u veshur gjatë gjithë ditës.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifstyle për djem të vegjël
 • Mëngë të shkurtra
 • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliestër
 • Mirëmbajtja: Lahet në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë