Nike Sportswear Club+
Nike Sportswear Club+
Nike Sportswear Club+
Nike Sportswear Club+
Nike Sportswear Club+
Nike Sportswear Club+
Nike Sportswear Club+
Nike Sportswear Club+
Kodi i artikullit: FD1257-010
Nike

Nike Sportswear Club+

Kodi i artikullit: FD1257-010
Nike Sportswear Club+ është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për meshkuj e krijuar për rehati të përditshme. Dizajni i saj i bukur dhe logoja Futura e vendosur në pjesën e përpame nxjerrin në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Përshtatja standarde dhe mëngët e shkurtra ju lejojnë të ndiheni rehat gjatë gjithë kohës dhe gjithashtu të keni mundësi të lehtë kombinimesh me veshjet e tjera të garderobës tuaj. Pjesët e përforcuara parandalojnë tërheqjen e bluzës, gjë që e bën atë më të qëndrueshme dhe në këtë mënyrë zgjatet dhe jetëgjatësia e përdorimit të saj. E rehatshme përgjatë gjithë kohës mund të themi me lehtësi që kjo bluzë është ajo çfarë ju nevojitet më së shumti. E përbërë prej pambuku të lehtë, do t'ju japë rehati dhe butësi. Logoja Nike do të kompletojë dizajnin e bluzës duke nxjerrë gjithashtu në pah origjinalitetin dhe cilësinë maksimale të markës tuaj të preferuar. Visheni bluzën Nike kombinojeni me atletet tuaja të preferuara dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për meshkuj Përbërja: 100% pambuk Logo Futura Përshtatje standarde Lahet në lavatriçe Mëngë të shkurtra.
5.300 LEK
5.300 LEK
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për uljet
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Club+ është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për meshkuj e krijuar për rehati të përditshme. Dizajni i saj i bukur dhe logoja Futura e vendosur në pjesën e përpame nxjerrin në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Përshtatja standarde dhe mëngët e shkurtra ju lejojnë të ndiheni rehat gjatë gjithë kohës dhe gjithashtu të keni mundësi të lehtë kombinimesh me veshjet e tjera të garderobës tuaj. Pjesët e përforcuara parandalojnë tërheqjen e bluzës, gjë që e bën atë më të qëndrueshme dhe në këtë mënyrë zgjatet dhe jetëgjatësia e përdorimit të saj. E rehatshme përgjatë gjithë kohës mund të themi me lehtësi që kjo bluzë është ajo çfarë ju nevojitet më së shumti. E përbërë prej pambuku të lehtë, do t'ju japë rehati dhe butësi. Logoja Nike do të kompletojë dizajnin e bluzës duke nxjerrë gjithashtu në pah origjinalitetin dhe cilësinë maksimale të markës tuaj të preferuar. Visheni bluzën Nike kombinojeni me atletet tuaja të preferuara dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Logo Futura
 • Përshtatje standarde
 • Lahet në lavatriçe
 • Mëngë të shkurtra

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Bluzë FQ8821-133
  Çmimi 4.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë FQ7161-100
  Çmimi 3.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë FN7723-070
  Çmimi 5.300 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Bluzë FQ8821-440
  Çmimi 4.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Sportswear Club+
  Bluzë
  Nike Sportswear Club+