në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluzë Sportswear Club+
NIKE Bluzë Sportswear Club+
NIKE Bluzë Sportswear Club+
NIKE Bluzë Sportswear Club+
NIKE Bluzë Sportswear Club+
NIKE Bluzë Sportswear Club+
NIKE Bluzë Sportswear Club+
NIKE Bluzë Sportswear Club+
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FD1257-010)
NIKE

NIKE Bluzë Sportswear Club+

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • S
 • M
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Club+ është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për meshkuj e krijuar për rehati të përditshme. Dizajni i saj i bukur dhe logoja Futura e vendosur në pjesën e përpame nxjerrin në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Përshtatja standarde dhe mëngët e shkurtra ju lejojnë të ndiheni rehat gjatë gjithë kohës dhe gjithashtu të keni mundësi të lehtë kombinimesh me veshjet e tjera të garderobës tuaj. Pjesët e përforcuara parandalojnë tërheqjen e bluzës, gjë që e bën atë më të qëndrueshme dhe në këtë mënyrë zgjatet dhe jetëgjatësia e përdorimit të saj. E rehatshme përgjatë gjithë kohës mund të themi me lehtësi që kjo bluzë është ajo çfarë ju nevojitet më së shumti. E përbërë prej pambuku të lehtë, do t'ju japë rehati dhe butësi. Logoja Nike do të kompletojë dizajnin e bluzës duke nxjerrë gjithashtu në pah origjinalitetin dhe cilësinë maksimale të markës tuaj të preferuar. Visheni bluzën Nike kombinojeni me atletet tuaja të preferuara dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për meshkuj Përbërja: 100% pambuk Logo Futura Përshtatje standarde Lahet në lavatriçe Mëngë të shkurtra.
Detaje

Nike Sportswear Club+ është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra për meshkuj e krijuar për rehati të përditshme. Dizajni i saj i bukur dhe logoja Futura e vendosur në pjesën e përpame nxjerrin në pah origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Përshtatja standarde dhe mëngët e shkurtra ju lejojnë të ndiheni rehat gjatë gjithë kohës dhe gjithashtu të keni mundësi të lehtë kombinimesh me veshjet e tjera të garderobës tuaj. Pjesët e përforcuara parandalojnë tërheqjen e bluzës, gjë që e bën atë më të qëndrueshme dhe në këtë mënyrë zgjatet dhe jetëgjatësia e përdorimit të saj. E rehatshme përgjatë gjithë kohës mund të themi me lehtësi që kjo bluzë është ajo çfarë ju nevojitet më së shumti. E përbërë prej pambuku të lehtë, do t'ju japë rehati dhe butësi. Logoja Nike do të kompletojë dizajnin e bluzës duke nxjerrë gjithashtu në pah origjinalitetin dhe cilësinë maksimale të markës tuaj të preferuar. Visheni bluzën Nike kombinojeni me atletet tuaja të preferuara dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Logo Futura
 • Përshtatje standarde
 • Lahet në lavatriçe
 • Mëngë të shkurtra

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë