TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19
çantë shpine
Kodi i artikullit:
(BA6030-480)
NIKE

NIKE Produkte Y NK ELMNTL BKPK - FA19

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Ruani në listën e të preferuarave
Dimensionet: 45 cm × 27 cm × 13 cm Detaje

Dimensionet: 45 cm × 27 cm × 13 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë DM8541-010
3.400 LEK
Shuma e kursyer 19%
4.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe DM8530-010
4.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.000 LEK
Ndihmë