TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine BP MINI
adidas Çantë shpine BP MINI
adidas Çantë shpine BP MINI
adidas Çantë shpine BP MINI
adidas Çantë shpine BP MINI
adidas Çantë shpine BP MINI
çantë shpine
Kodi i artikullit:
(GD1642)
adidas

adidas Çantë shpine BP MINI

Çmimi i mëparshëm
4.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.300 LEK
Çmimi me zbritje
2.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dimensionet: 15 cm x 22 cm x 9 cm Detaje

Dimensionet: 15 cm x 22 cm x 9 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Dimensionet: 15 cm x 22 cm x 9 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë