TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte Y NK TANJUN BKPK
NIKE Produkte Y NK TANJUN BKPK
NIKE Produkte Y NK TANJUN BKPK
NIKE Produkte Y NK TANJUN BKPK
NIKE Produkte Y NK TANJUN BKPK
NIKE Produkte Y NK TANJUN BKPK
Kodi i artikullit:
(BA5927-564)
NIKE

NIKE Produkte Y NK TANJUN BKPK

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Shkruaj BACKPACK

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
Shkruaj BACKPACK

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë