TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK
NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK
Kodi i artikullit:
(BA5927-464)
NIKE

NIKE Çantë shpine Y NK TANJUN BKPK

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
2.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex, Fëmijët
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex, Fëmijët
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë