TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine JORDAN JAN GRAPHIC BACKPACK
NIKE Çantë shpine JORDAN JAN GRAPHIC BACKPACK
NIKE Çantë shpine JORDAN JAN GRAPHIC BACKPACK
NIKE Çantë shpine JORDAN JAN GRAPHIC BACKPACK
Kodi i artikullit:
(9A0484-K0C)
NIKE

NIKE Çantë shpine JORDAN JAN GRAPHIC BACKPACK

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • ONE SIZE ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta e shpinës Nike JORDAN JAN GRAPHIC është një çantë shpine sportive nga linja Jordan. Dizajni modern është frymëzuar nga basketbolli dhe "fluturuesi" unik Michael. Është e përbërë nga poliestër i qëndrueshëm. Kjo çantë shpine është zgjedhja e duhur për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive dhe sportive. Specifikim: Çantë shpine Shumëngjyrëshe Kodi i artikullit: 9A0484-K0C .
Detaje

Çanta e shpinës Nike JORDAN JAN GRAPHIC është një çantë shpine sportive nga linja Jordan. Dizajni modern është frymëzuar nga basketbolli dhe "fluturuesi" unik Michael. Është e përbërë nga poliestër i qëndrueshëm. Kjo çantë shpine është zgjedhja e duhur për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive dhe sportive.

Specifikim:

 • Çantë shpine
 • Shumëngjyrëshe
 • Kodi i artikullit: 9A0484-K0C
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Çanta e shpinës Nike JORDAN JAN GRAPHIC është një çantë shpine sportive nga linja Jordan. Dizajni modern është frymëzuar nga basketbolli dhe "fluturuesi" unik Michael. Është e përbërë nga poliestër i qëndrueshëm. Kjo çantë shpine është zgjedhja e duhur për të gjithë ju që e doni një mënyrë jetese aktive dhe sportive.

Specifikim:

 • Çantë shpine
 • Shumëngjyrëshe
 • Kodi i artikullit: 9A0484-K0C
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë