TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
Kodi i artikullit:
(GH7259)
adidas

adidas Çantë shpine TIRO BP

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Futboll
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Futboll
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë