TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine CLSC BOS BP
adidas Çantë shpine CLSC BOS BP
adidas Çantë shpine CLSC BOS BP
adidas Çantë shpine CLSC BOS BP
adidas Çantë shpine CLSC BOS BP
adidas Çantë shpine CLSC BOS BP
adidas Çantë shpine CLSC BOS BP
adidas Çantë shpine CLSC BOS BP
adidas Çantë shpine CLSC BOS BP
adidas Çantë shpine CLSC BOS BP
Kodi i artikullit:
(H34810)
adidas

adidas Çantë shpine CLSC BOS BP

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta e shpinës unisex adidas CLASSIC BADGE OF SPORT ju tregon se jeni gati në çdo moment, thjesht vendoseni atë dhe nisuni. Është projektuar për të mbajtur sendet tuaja në një hapësirë ​​të rehatshme dhe të mirëorganizuar. Vendosni sendet e vogla të nevojshme në ndarjen e jashtme me një zinxhir, dhe shishen e ujit në xhepat anësorë të thellë. Çanta e shpinës është e përbërë nga materiali i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Ky produkt është bërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t’i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike. Specifikim: • Përmasat: 15 cm x 32 cm x 46 cm • Ndarjet e brendshme • Xhepat anësorë • Përbërja: 100% poliestër • Ngjyra: blu e errët .
Detaje

Çanta e shpinës unisex adidas CLASSIC BADGE OF SPORT ju tregon se jeni gati në çdo moment, thjesht vendoseni atë dhe nisuni. Është projektuar për të mbajtur sendet tuaja në një hapësirë ​​të rehatshme dhe të mirëorganizuar. Vendosni sendet e vogla të nevojshme në ndarjen e jashtme me një zinxhir, dhe shishen e ujit në xhepat anësorë të thellë. Çanta e shpinës është e përbërë nga materiali i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Ky produkt është bërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t’i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike.

Specifikim:

• Përmasat: 15 cm x 32 cm x 46 cm

• Ndarjet e brendshme

• Xhepat anësorë

• Përbërja: 100% poliestër

• Ngjyra: blu e errët

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Çanta e shpinës unisex adidas CLASSIC BADGE OF SPORT ju tregon se jeni gati në çdo moment, thjesht vendoseni atë dhe nisuni. Është projektuar për të mbajtur sendet tuaja në një hapësirë ​​të rehatshme dhe të mirëorganizuar. Vendosni sendet e vogla të nevojshme në ndarjen e jashtme me një zinxhir, dhe shishen e ujit në xhepat anësorë të thellë. Çanta e shpinës është e përbërë nga materiali i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Ky produkt është bërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t’i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike.

Specifikim:

• Përmasat: 15 cm x 32 cm x 46 cm

• Ndarjet e brendshme

• Xhepat anësorë

• Përbërja: 100% poliestër

• Ngjyra: blu e errët

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë