TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
adidas Çantë shpine CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
adidas Çantë shpine CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
adidas Çantë shpine CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
adidas Çantë shpine CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
adidas Çantë shpine CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES
Kodi i artikullit:
(H34805)
adidas

adidas Çantë shpine CLASSIC BADGE OF SPORT 3 STRIPES

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas CLASSIC BADGE OF SPORT 3-STRIPES është një çantë shpine unisex me një dizajn të thjeshtë dhe organizim praktik. Falë stilit klasik sportiv, është i përshtatshëm për aktivitetet tuaja të përditshme dhe përshtatet lehtësisht në të gjitha kombinimet e veshjeve. Është e përbërë nga materiali poliestër i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Ka një ndarje të veçantë me zinxhir dhe xhepa anësorë në të cilën mund të ruani një shishe ujë ose sende të tjera të vogla të nevojshme. Ky produkt është i përbërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t’i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike. Specifikim: • Unisex • Përmasat: 15 cm x 32 cm x 46 cm • Përbërja: 100% poliestër • Ngjyra: blu .
Detaje

adidas CLASSIC BADGE OF SPORT 3-STRIPES është një çantë shpine unisex me një dizajn të thjeshtë dhe organizim praktik. Falë stilit klasik sportiv, është i përshtatshëm për aktivitetet tuaja të përditshme dhe përshtatet lehtësisht në të gjitha kombinimet e veshjeve. Është e përbërë nga materiali poliestër i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu mirëmbajtur. Ka një ndarje të veçantë me zinxhir dhe xhepa anësorë në të cilën mund të ruani një shishe ujë ose sende të tjera të vogla të nevojshme. Ky produkt është i përbërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t’i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike.

Specifikim:

• Unisex

• Përmasat: 15 cm x 32 cm x 46 cm

• Përbërja: 100% poliestër

• Ngjyra: blu

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle, Stërvitje
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë