TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
Kodi i artikullit:
(BA6030-630)
NIKE

NIKE Çantë shpine Elemental

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental është një çantë sportive e destinuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju duhet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me një zinxhir është një cep ideal për çelësat dhe gjëra të tjera të vogla të rëndësishme. Xhepi i jashtëm i rrjetës në anësore është i përshtatshme për një shishe uji. Shiritat që vendosen për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës, dhe pjesa e pasme ka një përforcim të butë për rehati shtesë. Kjo çantë klasike është shoqëruesi perfekt për adoleshentët përmes aktiviteteve të tyre të përditshme. Specifikim: Çantë shpine sportive Logoja e Nike Shiritat e rregullueshëm Xhepi i jashtëm me zinxhir Përbërja: 100% poliester .
Detaje

Nike Elemental është një çantë sportive e destinuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju duhet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me një zinxhir është një cep ideal për çelësat dhe gjëra të tjera të vogla të rëndësishme. Xhepi i jashtëm i rrjetës në anësore është i përshtatshme për një shishe uji. Shiritat që vendosen për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës, dhe pjesa e pasme ka një përforcim të butë për rehati shtesë. Kjo çantë klasike është shoqëruesi perfekt për adoleshentët përmes aktiviteteve të tyre të përditshme.

Specifikim:

 • Çantë shpine sportive
 • Logoja e Nike
 • Shiritat e rregullueshëm
 • Xhepi i jashtëm me zinxhir
 • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC BTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Elemental është një çantë sportive e destinuar për adoleshentët. Është e përbërë nga poliestër i fortë dhe i qëndrueshëm. Ajo përmban gjithçka që ju duhet adoleshentëve për të shkuar në stërvitje ose shkollë. Një xhep i vogël përpara me një zinxhir është një cep ideal për çelësat dhe gjëra të tjera të vogla të rëndësishme. Xhepi i jashtëm i rrjetës në anësore është i përshtatshme për një shishe uji. Shiritat që vendosen për ta bërë më të lehtë mbajtjen e çantës, dhe pjesa e pasme ka një përforcim të butë për rehati shtesë. Kjo çantë klasike është shoqëruesi perfekt për adoleshentët përmes aktiviteteve të tyre të përditshme.

Specifikim:

 • Çantë shpine sportive
 • Logoja e Nike
 • Shiritat e rregullueshëm
 • Xhepi i jashtëm me zinxhir
 • Përbërja: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_BRNDMARKDESC BTS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë