TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Jordan Jumpman
NIKE Çantë shpine Jordan Jumpman
NIKE Çantë shpine Jordan Jumpman
NIKE Çantë shpine Jordan Jumpman
NIKE Çantë shpine Jordan Jumpman
NIKE Çantë shpine Jordan Jumpman
Kodi i artikullit:
(9A0551-R78)
NIKE

NIKE Çantë shpine Jordan Jumpman

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE SIZE ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çantë shpine sportive Jordan Jumpman me logon dalluese Jordan. Mbyllja me zinxhir me doreza dhe rripa të rregullueshëm sigurojnë mbajtje të lehtë dhe pëlhura poliester siguron qëndrueshmëri dhe tharje të shpejtë. Specifikim: Çantë shpine Ngjyra: E kuqe / shumëngjyrëshe Kodi i artikullit: 9A0551-R78 .
Detaje

Çantë shpine sportive Jordan Jumpman me logon dalluese Jordan. Mbyllja me zinxhir me doreza dhe rripa të rregullueshëm sigurojnë mbajtje të lehtë dhe pëlhura poliester siguron qëndrueshmëri dhe tharje të shpejtë.

Specifikim:

  • Çantë shpine
  • Ngjyra: E kuqe / shumëngjyrëshe
  • Kodi i artikullit: 9A0551-R78
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Basketboll
KOLEKCIJA_HR JORDAN BRAND
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë