TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack
Kodi i artikullit:
(1364180-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Çantë shpine UA Hustle Lite Backpack

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • OSFA ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta unisex Under Armor Hustle Lite është e fortë, e lehtë dhe e papërshkueshme nga uji. Teknologjia UA Storm e bën këtë çantë shpine rezistente ndaj ujit, njollave dhe motit. Paneli i pasmë i instaluar dhe ergonomik ofron rehati. Xhepi i laptopit mund të mbajë pajisje 15”. Xhepi i përparmë me zinxhir për gjërat e vogla dhe xhepi anësor për një shishe uji ofrojnë hapësirë shtesë për të mbajtur të gjitha gjërat e vogla të nevojshme. Pjesa e poshtme e çantës së shpinës është e përforcuar me një shtresë të mbuluar me material TPU, e cila mbron sendet tuaja nga konsumimi.Specifikimi: Përmasat: 17cm x 47cm x 31cm Vëllimi: 24L Materiali: 100% poliestër Ngjyra: E zezë.
Detaje

Çanta unisex Under Armor Hustle Lite është e fortë, e lehtë dhe e papërshkueshme nga uji. Teknologjia UA Storm e bën këtë çantë shpine rezistente ndaj ujit, njollave dhe motit. Paneli i pasmë i instaluar dhe ergonomik ofron rehati. Xhepi i laptopit mund të mbajë pajisje 15”. Xhepi i përparmë me zinxhir për gjërat e vogla dhe xhepi anësor për një shishe uji ofrojnë hapësirë shtesë për të mbajtur të gjitha gjërat e vogla të nevojshme. Pjesa e poshtme e çantës së shpinës është e përforcuar me një shtresë të mbuluar me material TPU, e cila mbron sendet tuaja nga konsumimi.
Specifikimi:

 • Përmasat: 17cm x 47cm x 31cm
 • Vëllimi: 24L
 • Materiali: 100% poliestër
 • Ngjyra: E zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Çantë shpine
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Marka UNDER ARMOUR
  Gjinia Unisex
  Shkruaj BACKPACK
  Masa Masa EU Masa në cm
  OSFA ONE SIZE
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë