në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Produkte Classic Badge of Sport
adidas Produkte Classic Badge of Sport
adidas Produkte Classic Badge of Sport
adidas Produkte Classic Badge of Sport
adidas Produkte Classic Badge of Sport
adidas Produkte Classic Badge of Sport
adidas Produkte Classic Badge of Sport
adidas Produkte Classic Badge of Sport
adidas Produkte Classic Badge of Sport
adidas Produkte Classic Badge of Sport
Kodi i artikullit:
(H34811)
adidas

adidas Produkte Classic Badge of Sport

  • ONE SIZE
    ONE SIZE
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë