TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO
adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO
adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO
adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO
adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO
adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO
adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO
adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO
adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO
adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO
Kodi i artikullit:
(H30037)
adidas

adidas Çantë shpine CLASSIC CAMO

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.400 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas CLASSIC PRIMEGREEN CAMO është një çantë shpine unisex që sjell një kombinim të stilit klasik dhe detajeve moderne. Nëse ju pëlqen thjeshtësia, por ende dëshironi të bini në sy, kjo çantë shpine adidas është zgjidhja e duhur. Pjesa kryesore është e gjerë dhe e aksesueshme, kështu që organizimi i gjërave do të jetë i lehtë dhe i shpejtë. Dy xhepa anash dhe një ndarje më e vogël me zinxhir në pjesën e përparme shërbejnë për organizimin më të mirë të gjërave të vogla. Pamja klasike e kësaj çante shpine plotësohet me një printim tërheqës që kontribuon në stilin modern. Ky produkt është i përbërë me materiale të ricikluara me performancë të lartë Pimegreen, si pjesë e ambicies së adidas për t'i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike. Specifikim: Çantë shpine unisex Përmasat: 14.5 cm x 26 cm x 46 cm Primegreen Përbërja: 100% poliestër Shumëngjyrëshe .
Detaje

adidas CLASSIC PRIMEGREEN CAMO është një çantë shpine unisex që sjell një kombinim të stilit klasik dhe detajeve moderne. Nëse ju pëlqen thjeshtësia, por ende dëshironi të bini në sy, kjo çantë shpine adidas është zgjidhja e duhur. Pjesa kryesore është e gjerë dhe e aksesueshme, kështu që organizimi i gjërave do të jetë i lehtë dhe i shpejtë. Dy xhepa anash dhe një ndarje më e vogël me zinxhir në pjesën e përparme shërbejnë për organizimin më të mirë të gjërave të vogla. Pamja klasike e kësaj çante shpine plotësohet me një printim tërheqës që kontribuon në stilin modern. Ky produkt është i përbërë me materiale të ricikluara me performancë të lartë Pimegreen, si pjesë e ambicies së adidas për t'i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike.

Specifikim:

  • Çantë shpine unisex
  • Përmasat: 14.5 cm x 26 cm x 46 cm
  • Primegreen
  • Përbërja: 100% poliestër
  • Shumëngjyrëshe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle, Stërvitje
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë