TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY
adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY
Kodi i artikullit:
(H34826)
adidas

adidas Çantë shpine LINEAR CLASSIC BACKPACK DAILY

Çmimi i mëparshëm
3.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas LINEAR CLASSIC DAILY është një çantë shpine unisex me dizajn të thjeshtë dhe stil klasik sportiv. Falë mundësisë të organizimit të mirë të gjërave tuaja, është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjitha aktivitetet e përditshme: punë, shëtitje nëpër qytet ose palestër. Është e përbërë nga material poliesteri i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u mirëmbajtur. Ka një ndarje të brendshme të veçantë për laptop dhe një xhep të jashtëm me zinxhir në të cilin mund të ruani sendet e vogla të nevojshme. Dorezat e supeve vendosen në mënyrë komode dhe mund të rregullohen. Ky produkt është I përbërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t'i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike. Specifikimi: Çantë shpine unisex Përmasat: 27 cm x 46 cm x 16 cm Ndarja e brendshme e laptopit Ndarja e jashtme me zinxhir Përbërja: 100% rec. poliestër Ngjyra: jeshile/ e zezë.
Detaje

adidas LINEAR CLASSIC DAILY është një çantë shpine unisex me dizajn të thjeshtë dhe stil klasik sportiv. Falë mundësisë të organizimit të mirë të gjërave tuaja, është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjitha aktivitetet e përditshme: punë, shëtitje nëpër qytet ose palestër. Është e përbërë nga material poliesteri i qëndrueshëm dhe i lehtë për t'u mirëmbajtur. Ka një ndarje të brendshme të veçantë për laptop dhe një xhep të jashtëm me zinxhir në të cilin mund të ruani sendet e vogla të nevojshme. Dorezat e supeve vendosen në mënyrë komode dhe mund të rregullohen. Ky produkt është I përbërë nga materiali i ricikluar dhe është pjesë e ambicies së adidas për t'i dhënë fund përdorimit të mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Çantë shpine unisex
 • Përmasat: 27 cm x 46 cm x 16 cm
 • Ndarja e brendshme e laptopit
 • Ndarja e jashtme me zinxhir
 • Përbërja: 100% rec. poliestër
 • Ngjyra: jeshile/ e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Çantë shpine
  Qëllimi Lifestyle, Stërvitje
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Unisex
  Masa Masa EU Masa në cm
  NS ONE SIZE
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë