TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Doreza portier PRED TRN J
adidas Doreza portier PRED TRN J
adidas Doreza portier PRED TRN J
adidas Doreza portier PRED TRN J
adidas Doreza portier PRED TRN J
adidas Doreza portier PRED TRN J
adidas Doreza portier PRED TRN J
adidas Doreza portier PRED TRN J
Kodi i artikullit:
(FJ5920)
adidas

adidas Doreza portier PRED TRN J

Çmimi i mëparshëm
2.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.600 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • Univerzalno ONE SIZE
  • 5 5
  • 6 6
  • 3 3
  • 4 4
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Doreza portier
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Doreza portier
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dorezat e portierit PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portieri riva...
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dorezat e portierit adidas PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portie...
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Ndihmë