TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Doreza portier PRED GL TRN J
adidas Doreza portier PRED GL TRN J
adidas Doreza portier PRED GL TRN J
adidas Doreza portier PRED GL TRN J
adidas Doreza portier PRED GL TRN J
adidas Doreza portier PRED GL TRN J
adidas Doreza portier PRED GL TRN J
adidas Doreza portier PRED GL TRN J
Doreza portieri
Kodi i artikullit:
(FS0411)
adidas

adidas Doreza portier PRED GL TRN J

Çmimi i mëparshëm
2.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.600 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3 3
  • 4 4
  • 6 6
  • 5 5
  • 7 7
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dorezat e portierit PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portieri rival. Brazdat në gishta do t'ju japin rehati maksimale, ndërsa korsetë në kyçe do t'ju lejojnë t'i rregulloni ato në mënyrë që të mos lëvizin. Detaje

Dorezat e portierit PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portieri rival.

Brazdat në gishta do t'ju japin rehati maksimale, ndërsa korsetë në kyçe do t'ju lejojnë t'i rregulloni ato në mënyrë që të mos lëvizin.

Sipërfaqja e gomës në pëllëmbët do t'ju lejojë të mbroni veten dhe të gjitha goditjet e tjera në portë.

SPECIFIKIM:

  • Ngjyra: e bardhë, e zezë, e kuqe
  • Teknologji Soft Grip
  • Përbërja e materialit: 83% acetat etilvinil, 15% poliester, 2% gome natyrale
  • Kodi i artikullit: FS0411
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Doreza portier
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
KOLEKCIJA_HR FOOTBALL/SOCCER
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Dorezat e portierit adidas PARA GL TRN J ju japin përparësi ndaj një portie...
1.800 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.600 LEK
Ndihmë