TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Fund W NSW ICN CLASH SKIRT FT
NIKE Fund W NSW ICN CLASH SKIRT FT
NIKE Fund W NSW ICN CLASH SKIRT FT
NIKE Fund W NSW ICN CLASH SKIRT FT
NIKE Fund W NSW ICN CLASH SKIRT FT
NIKE Fund W NSW ICN CLASH SKIRT FT
NIKE Fund W NSW ICN CLASH SKIRT FT
NIKE Fund W NSW ICN CLASH SKIRT FT
Fund për femra
Kodi i artikullit:
(DC5499-010)
NIKE

NIKE Fund W NSW ICN CLASH SKIRT FT

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
4.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Mirësevini në ditët e bukura me fundin Nike Sportswear Icon Clash. Ky model sportiv ekuilibron stilin dhe komoditetin, duke theksuar feminitetin tuaj dhe duke siguruar një ndjenjë rehatie. Detaje

Mirësevini në ditët e bukura me fundin Nike Sportswear Icon Clash.

Ky model sportiv ekuilibron stilin dhe komoditetin, duke theksuar feminitetin tuaj dhe duke siguruar një ndjenjë rehatie.

Brezi elastik përshtatet në mënyrë të përsosur në bel.

Kombinojeni atë me një crop top dhe atlete për një pamje sportive tërheqëse.

Specifikim:

  • Prerje standarde për rehati
  • Brez elastik
  • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
  • Ngjyra: e zezë
  • Kodi i artikullit: DC5499-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fund
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë