TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(CJ2242-100)
NIKE

NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Essential Dress është fustan për femra. E rehatshme, e modës dhe e lehtë për t’u kombinuar, ky fustan është perfekt. Me një pëlhurë të rehatshme pambuku, ju mund të lëvizni lirisht gjatë gjithë ditës. Specifikim: Prerje e lirshme Përbërja: 100% pambuk Kodi i artikullit: CJ2242-100 .
Detaje

Nike Sportswear Essential Dress është fustan për femra.

E rehatshme, e modës dhe e lehtë për t’u kombinuar, ky fustan është perfekt.

Me një pëlhurë të rehatshme pambuku, ju mund të lëvizni lirisht gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

 • Prerje e lirshme
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Kodi i artikullit: CJ2242-100
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Shkruaj DRESS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sportswear Essential Dress është fustan për femra.

E rehatshme, e modës dhe e lehtë për t’u kombinuar, ky fustan është perfekt.

Me një pëlhurë të rehatshme pambuku, ju mund të lëvizni lirisht gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

 • Prerje e lirshme
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Kodi i artikullit: CJ2242-100
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Shkruaj DRESS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Fustane CZ9247-113
Fustani Nike Sportswear është ideal për ditët e nxehta të ver&eum...
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Fustane DJ4123-100
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Fustane CZ9247-805
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Fustane CZ9406-010
Nike Sportswear Swoosh Dress është fustan për femra. Është jasht...
5.300 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.500 LEK
Ndihmë