TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(CJ2242-100)
NIKE

NIKE Fustane W NSW ESSNTL DRESS

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Essential Dress është fustan për femra. E rehatshme, e modës dhe e lehtë për t’u kombinuar, ky fustan është perfekt. Me një pëlhurë të rehatshme pambuku, ju mund të lëvizni lirisht gjatë gjithë ditës. Specifikim: Prerje e lirshme Përbërja: 100% pambuk Kodi i artikullit: CJ2242-100 .
Detaje

Nike Sportswear Essential Dress është fustan për femra.

E rehatshme, e modës dhe e lehtë për t’u kombinuar, ky fustan është perfekt.

Me një pëlhurë të rehatshme pambuku, ju mund të lëvizni lirisht gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

  • Prerje e lirshme
  • Përbërja: 100% pambuk
  • Kodi i artikullit: CJ2242-100
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Shkruaj DRESS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Univerzalno
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Fustane DD5626-010
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Ndihmë