TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(CZ9247-371)
NIKE

NIKE Fustane W NSW DRESS EARTH DAY FT

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Fustani Nike Sportswear është ideal për ditët e nxehta të verës. Është i përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, përdorimi e të cilit do të jetë komod për lëkurën tuaj dhe do t'ju japë rehati të përsosur. Detaje

Fustani Nike Sportswear është ideal për ditët e nxehta të verës.

Është i përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, përdorimi e të cilit do të jetë komod për lëkurën tuaj dhe do t'ju japë rehati të përsosur.

Ka një prerje të gjerë në mënyrë që të qëndrojë i lirshëm dhe t'ju lejojë lëvizje të plotë.

Logoja e Nike është e përbërë prej gome të ricikluar dhe do t’i bëjë të gjithë të dinë që ju jeni një vajzë me stil sportiv dhe se jeni pjesë e ekipit të Nike.

Vishni fustanin Nike Sportswear dhe shijoni stilin dhe komoditetin gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM:

 • Logoja e Nike në gjoks
 • Mëngë të shkurtra
 • Përbërja materiale: 100% pambuk
 • Ngjyra: jeshile
 • Kodi i produktit: CZ9247-371
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Shkruaj DRESS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Fustani Nike Sportswear është ideal për ditët e nxehta të verës.

Është i përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, përdorimi e të cilit do të jetë komod për lëkurën tuaj dhe do t'ju japë rehati të përsosur.

Ka një prerje të gjerë në mënyrë që të qëndrojë i lirshëm dhe t'ju lejojë lëvizje të plotë.

Logoja e Nike është e përbërë prej gome të ricikluar dhe do t’i bëjë të gjithë të dinë që ju jeni një vajzë me stil sportiv dhe se jeni pjesë e ekipit të Nike.

Vishni fustanin Nike Sportswear dhe shijoni stilin dhe komoditetin gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM:

 • Logoja e Nike në gjoks
 • Mëngë të shkurtra
 • Përbërja materiale: 100% pambuk
 • Ngjyra: jeshile
 • Kodi i produktit: CZ9247-371
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Shkruaj DRESS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Fustane CZ9247-113
Fustani Nike Sportswear është ideal për ditët e nxehta të ver&eum...
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Fustane DJ4123-100
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Fustane CZ9247-805
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Fustane CZ9406-010
Nike Sportswear Swoosh Dress është fustan për femra. Është jasht...
5.300 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.500 LEK
Ndihmë