TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT
NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(CZ9247-805)
NIKE

NIKE Produkte W NSW DRESS EARTH DAY FT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Fustani Nike Sportswear për femra është ideal për ditët e nxehta të verës. Është i përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, prekja e të cilit do të jetë e këndshme për lëkurën tuaj dhe do t'ju japë rehati të përsosur. Ka një prerje të gjerë në mënyrë që t'ju përshtatet rehat dhe t'ju lejojë lëvizje të plotë. Logoja e Nike në gjoks është e përbërë prej gome të ricikluar dhe do t'i bëjë të ditur të gjithëve se ju jeni një sportist dhe se jeni pjesë e ekipit të Nike. Vishni fustanin Nike Sportswear, dukuni stil dhe ndihuni rehat gjatë gjithë ditës. SPECIFIKIM: • Logo Nike në gjoks • Mëngë të shkurtra • Përbërja e materialit: 100% pambuk • Ngjyra: rozë • Kodi i artikullit: CZ9247-805 .
Detaje

Fustani Nike Sportswear për femra është ideal për ditët e nxehta të verës.

Është i përbërë nga pambuku i cilësisë më të lartë, prekja e të cilit do të jetë e këndshme për lëkurën tuaj dhe do t'ju japë rehati të përsosur.

Ka një prerje të gjerë në mënyrë që t'ju përshtatet rehat dhe t'ju lejojë lëvizje të plotë.

Logoja e Nike në gjoks është e përbërë prej gome të ricikluar dhe do t'i bëjë të ditur të gjithëve se ju jeni një sportist dhe se jeni pjesë e ekipit të Nike.

Vishni fustanin Nike Sportswear, dukuni stil dhe ndihuni rehat gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM:

• Logo Nike në gjoks

• Mëngë të shkurtra

• Përbërja e materialit: 100% pambuk

• Ngjyra: rozë

• Kodi i artikullit: CZ9247-805

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH3158-600
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH3158-102
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DH9523-002
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DH0874-003
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Ndihmë