TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte W NSW SWSH DRSS SS
NIKE Produkte W NSW SWSH DRSS SS
NIKE Produkte W NSW SWSH DRSS SS
NIKE Produkte W NSW SWSH DRSS SS
NIKE Produkte W NSW SWSH DRSS SS
NIKE Produkte W NSW SWSH DRSS SS
NIKE Produkte W NSW SWSH DRSS SS
NIKE Produkte W NSW SWSH DRSS SS
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(CZ9406-100)
NIKE

NIKE Produkte W NSW SWSH DRSS SS

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë