në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte W NSW SS TEE DRESS
NIKE Produkte W NSW SS TEE DRESS
NIKE Produkte W NSW SS TEE DRESS
NIKE Produkte W NSW SS TEE DRESS
NIKE Produkte W NSW SS TEE DRESS
NIKE Produkte W NSW SS TEE DRESS
NIKE Produkte W NSW SS TEE DRESS
NIKE Produkte W NSW SS TEE DRESS
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(DM4664-715)
NIKE

NIKE Produkte W NSW SS TEE DRESS

 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DH3158-105
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU4870-004
18.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
20.100 LEK
Ndihmë