në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
NIKE Produkte SPORTSWEAR
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(DM4664-010)
NIKE

NIKE Produkte SPORTSWEAR

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DM0113-101
10.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DM9538-102
12.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
15.500 LEK
Ndihmë