TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Fustane Sportswear Tech
NIKE Fustane Sportswear Tech
NIKE Fustane Sportswear Tech
NIKE Fustane Sportswear Tech
NIKE Fustane Sportswear Tech
NIKE Fustane Sportswear Tech
NIKE Fustane Sportswear Tech
NIKE Fustane Sportswear Tech
NIKE Fustane Sportswear Tech
NIKE Fustane Sportswear Tech
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(DD5626-010)
NIKE

NIKE Fustane Sportswear Tech

Çmimi i mëparshëm
11.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.900 LEK
Çmimi me zbritje
9.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Fustani për femra Nike Sportswear Tech përmirëson pamjen tuaj të përditshmërisë. Mund ta kombinoni këtë fustan me atletet tuaja të preferuara dhe jeni gati për aktivitetet tuaja. E përbërë nga pëlhurë e butë e pasur me pambuk, ajo sjell një ndjenjë rehati gjatë gjithë ditës. Pëlhura Tech Fleece ofron ngrohtësi superiore gjatë ditëve të ftohta. Bashkoju ekipit të Nike me fustanin për femra Sportswear Tech. Specifikim: Fustan për femra Prerje e lirshme Logoja Futura Përbërja: 69% pambuk, 31% poliester Ngjyra: E zezë .
Detaje

Fustani për femra Nike Sportswear Tech përmirëson pamjen tuaj të përditshmërisë. Mund ta kombinoni këtë fustan me atletet tuaja të preferuara dhe jeni gati për aktivitetet tuaja. E përbërë nga pëlhurë e butë e pasur me pambuk, ajo sjell një ndjenjë rehati gjatë gjithë ditës. Pëlhura Tech Fleece ofron ngrohtësi superiore gjatë ditëve të ftohta. Bashkoju ekipit të Nike me fustanin për femra Sportswear Tech.

Specifikim:

  • Fustan për femra
  • Prerje e lirshme
  • Logoja Futura
  • Përbërja: 69% pambuk, 31% poliester
  • Ngjyra: E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Fustane DM6191-010
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Fustane DM6191-397
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Fustane CJ2242-113
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Ndihmë