TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Fustane Sportswear Tech Fleece Long-Sleeve Dress
NIKE Fustane Sportswear Tech Fleece Long-Sleeve Dress
NIKE Fustane Sportswear Tech Fleece Long-Sleeve Dress
NIKE Fustane Sportswear Tech Fleece Long-Sleeve Dress
NIKE Fustane Sportswear Tech Fleece Long-Sleeve Dress
NIKE Fustane Sportswear Tech Fleece Long-Sleeve Dress
Fustane për femra
Kodi i artikullit:
(DD5626-206)
NIKE

NIKE Fustane Sportswear Tech Fleece Long-Sleeve Dress

Çmimi i mëparshëm
11.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.900 LEK
Çmimi me zbritje
9.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Fustani Nike Sportswear Tech përmirëson pamjen tuaj. Të shkosh në festa të qytetit ose në festivalet verore me miqtë nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Kombinoje këtë fustan me atletet e preferuara dhe je gati. E përbërë nga pëlhura të buta të pasura me pambuk sjell një ndjenjë rehatie gjatë gjithë ditës. Pëlhura Tech Fleece ofron ngrohtësi superiore në ditët e freskëta të vjeshtës. Ngushtimi në mëngë promovon një formë natyrale pa ndërhyrje. Prerja e lirshme në supe, detajet e prerjes dhe nënshkrimit si logoja Futura ju bëjnë ju besnikë të markës Nike me fustanin e femrave Sportswear Tech.Specifikimi: Fustan për femra .
Detaje

Fustani Nike Sportswear Tech përmirëson pamjen tuaj. Të shkosh në festa të qytetit ose në festivalet verore me miqtë nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Kombinoje këtë fustan me atletet e preferuara dhe je gati. E përbërë nga pëlhura të buta të pasura me pambuk sjell një ndjenjë rehatie gjatë gjithë ditës. Pëlhura Tech Fleece ofron ngrohtësi superiore në ditët e freskëta të vjeshtës. Ngushtimi në mëngë promovon një formë natyrale pa ndërhyrje. Prerja e lirshme në supe, detajet e prerjes dhe nënshkrimit si logoja Futura ju bëjnë ju besnikë të markës Nike me fustanin e femrave Sportswear Tech.
Specifikimi:

 • Fustan për femra

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Fustane
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Fustane DM6191-010
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Fustane DM6191-397
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Fustane DD5626-010
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Fustane CJ2242-113
  4.200 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  5.300 LEK
  Ndihmë